Provozní řád Turistické základny TJ Sokol II Prostějov ve Ptenském dvorku

• Hosté jsou ubytovaní v chatkách podle požadavků na počty lůžek, nebo jsou jim určena místa pro postavení stanů.

• Motorová vozidla mohou užívat pouze ubytovaní, pracovníci TJ Sokol II Prostějov a obsluhy a služby pro areál! Povolená maximální rychlost v areálu a na lesní komunikaci je 10 km /hod.

• Rozdělávání ohně jen na vyhrazených místech.

• Od 22.00 hod. do 06.00 hod. je nutno dodržovat klidový režim (snížit decibely svoje i techniky).

• Zákaz trhání bylin, rostlin, lovu ryb a živočichů, kácení stromů a keřů.

• Škody na majetku TJ Sokol II Prostějov hradí ubytovaní, pokud je zaviní.

• Při nástupu nahlásí hosté den a čas odjezu. Před odjezdem uklidí chatku (podlaha, lednička) a vrátí zapůjčené věci.

• Ubytovaní hosté jsou povinni uposlechnout pokynů pracovníků TJ Sokol II Prostějov.

• Rodiče nesou plnou zodpovědnost za chování a vystupování nezletilých dětí, případně za jejich zranění.

• TJ Sokol II Prostějov ručí jen za věci v areálu Turistické základny, pokud jsou uzamčeny v chatkách. Za majetek ve stanech TJ Sokol II Prostějov neručí.

• Hygiena ubytovaných je zásadně prováděna ve sprchách a WC. Není povoleno prát v potoce.

Tento Provozní řád Turistické základny byl schválen Výborem TJ Sokol II Prostějov a platí od 1. 1. 2016 do odvolání.

Naši partneři:

PVznak SMP1